wesela-sluby.rzeszow.pl - Atrakcje na weselu

"ATRAKCJE WESELNE - JAK ZASKOCZYĆ GOŚCI WESELNYCH"Do historii odchodzą wesela na których jedyną atrakcją są oczepiny i przyśpiewki ludowe. Nowe pokolenie wprowadza ciekawe a czasem ekstrawaganckiego pomysły na urozmaicenie wesela, tak aby te kilkanaście godzin nie polegało tylko na jedzeniu, piciu i tańczeniu a gościom pozostały miłe wspomnienia niezapomnianego wesela.
Najważniejsze jednak aby podczas organizacji nie przesadzić z atrakcjami, mają być dodatkiem a nie zapychaczem czasu, poza tym ciągłe odrywanie gości od wesela może wywołać wręcz odwrotny skutek
– tak więc atrakcje wybieramy z umiarem.
Istnieje wiele pomysłów na urozmaicenie wesela, część z nich wiąże się niestety ze znacznymi kosztami. W większości przypadków znamy naszych gości, dlatego warto wybrać te propozycje, które przypadną do gustu naszych bliskich. Standardem staje się wiejski stół z przeróżnymi smakołykami, który cieszy się ogromnym powodzeniem podczas przyjęcia. Mimo iż stoły uginają się od jedzenia to właśnie przy wiejskim stole gromadzą się goście chętni popróbować regionalnych przekąsek a także różnego rodzaju trunków. Inną atrakcją z kategorii jedzenia jest dość popularna ostatnio fontanna czekoladowa lub alkoholowa, którą możemy kupić lub wynająć na dzień wesela.

Kolejna propozycja jaka dość często pojawia się na przyjęciach to wszelkiego rodzaju pokazy np. fajerwerków, tańca lub barmańskie. Jeśli narzeczeni są dość odważni mogą sami spróbować swoich sił na parkiecie, wiąże się to najczęściej z prywatnymi lekcjami tańca i wcześniejszymi przygotowaniami, ale w Internecie jest mnóstwo przykładowych takich weselnych aranżacji a wrażenie gości okazuje się bezcenne.
Dość nowatorskim pomysłem jest ostatnio budka fotograficzna, w której goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Biorąc pod uwagę alkoholowy charakter imprezy oraz rekwizyty jakie dostępne są w takim punkcie foto, zdjęcia z takiego wesela mogą się okazać strzałem w dziesiątkę.
 
 
 

Zobacz również:

 
  • ModernFilm 
  • Zespół muzyczny SINGERS 
  • Fotografia ślubna i wideo 
  • R2 Cover Band 
  • FOTO-VIDEO ART. 
  • zespól muzyczny EVERGREEN 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm