Bartosz Jastal Foto Grupa

Bartosz Jastal Foto Grupa

Miejscowość: 35-213 - Rzeszów
Adres: Słoneczny Stok
Województwo: Podkarpackie
Telefon: 513125200
E-mail: info@jastalfotogrupa.com
Strona www: http://www.jastalfotogrupa.com
Opis:

Podstawowym obszarem naszej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej.
Wykonujemy sesje korporacyjne, sesje modowe (m.in. portfolia modelek), zdarza nam się fotografować korporacyjne eventy. Zajmujemy się również fotografią reklamową taką jak fotografia wnętrz a także inwestycji technologicznych. Pracujemy w studio i w terenie.


W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług. Mamy nadzieję, że nasza filozofia pracy przypadnie Państwu do gustu.


Pracujemy zespołowo i indywidualnie. W przypadku zdecydowania się na nasze usługi każdorazowo będą Państwo mieli wpływ na to, który z fotografów będzie dla Państwa pracował. Mimo ustanowienia grupy nie interesuje nas masowość, stawiamy na indywidualność i najwyższy poziom pracy.
Działamy na terenie całej Polski, Europy i Świata, swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, że nie ma dla nas granic nie do pokonania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, będzie nam niezmiernie

milo odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  
  • Fotopromedia 
  • Fotografia ślubna i wideo 
  • ISO Studio Iwona Soliło 
  • Fotografia ślubna Rzeszów 
  • Marcin Mituś Fotografia 
  • Fotografia i Filmowanie 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm