KJaworz

KJaworz

Miejscowość: 35-074 Rzeszów
Województwo: Podkarpackie
Telefon: 604 223 883
E-mail: http://foto@kjaworz.com
Strona www: http://www.fotografiaslubnarzeszow.pl
Opis: Jak wybrać dobrego fotografa? To jest bardzo dobre pytanie! Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Na rynku jest wielu fotografów, ale jak znaleźć tego jedynego? Idealny fotograf powinien odpowiadać Wam pod każdym względem, powinniście czuć się przy nim swobodnie.
Każdą parę traktuję indywidualnie, staram się poznać Was, by dopasować do Waszych potrzeb, nawiązać serdeczną relację, a wszystko po to, by sesja plenerowa była dobrą zabawą, a nie stresem, a zdjęcia były naturalnie piękne. Podczas każdego wydarzenia jestem we właściwym miejscu o właściwym czasie.
Pakiety, które przygotowałem dla Was są dostosowane do indywidualnych potrzeb, proponuję różne opcje, jak również różne formy wydrukowania zdjęć (albumy tradycyjne, fotoalbumy)
Na życzenie Młodej Pary wykonuję obróbkę graficzną w stylu glamour, lekki retusz (zakres modyfikacji jest wcześniej szczegółowo omawiany)
Możliwość powiększenia pakietów o dodatkowe wydruki, dodatkowe godziny fotografowania, większą ilość zdjęć.
Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym pokaże na żywo swoje fotografie, szczegółowo odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

www.kjaworz.com
www.fotografiaslubnarzeszow.pl

Fotografuję na terenie całego województwa podkarpackiego i małopolskiego bez kosztów dojazdu, w pozostałych województwach zapytaj o cenę.

*Algorytm serwisu ogłoszeniowego rozmywa zdjęcia, dlatego też są nieostre. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na mojej stronie.
  
  • Tomasz Bieszczad 
  • INTROART 
  • Fotografia ślubna Rzeszów 
  • ANDI FOTOGRAF 
  • Profesjonalna Fotografia 
  • Fotopromedia 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm