Ośrodek Wczasowy BOBO

Ośrodek Wczasowy BOBO

Miejscowość: 77-220 Koczała
Adres: Dymin 6B
Województwo: Pomorskie
Telefon: 598574010
E-mail: marketing@owbobo.pl
Strona www: http://www.owbobo.pl
Opis:  Wesele jest szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, dlatego należy nadać mu wyjątkowy charakter i oprawę. Jednym z najważniejszych elementów jest miejsce, w którym planowana jest uroczystość. My mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Ośrodka Wczasowego BOBO nad jeziorem Dymno. Gwarantujemy wyjątkowo uroczysty nastrój, elegancką salę balową, profesjonalna obsługę, wspaniale udekorowane stoły zastawione wyśmienitym jedzeniem.

Nasz obiekt posiada duży zadbany teren rekreacyjny idealny do zdjęć plenerowych i spacerów podczas przyjęcia.

PONADTO:

- dla nowożeńców specjalnie przygotowany apartament

- śniadanie do łóżka (wg życzenia)

- kolacja z lampką wina w rocznicę ślubu (termin uzgodniony w porozumieniu z recepcją)

- 15% rabatu z okazji chrzcin dziecka

- noclegi dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnych cenach

Na Państwa życzenie możemy zorganizować dekorację sali, obsługę muzyczną, pokazy barmańskie, pokazy taneczne, pokazy fajerwerków, fontannę czekoladową, chatę wiejską oraz wiele innych atrakcji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji salę balową z możliwością indywidualnej dekoracji. W Sali balowej mieści się 120 osób w układzie weselnym. Sala posiada wszystkie możliwe udogodnienia oraz przepiękny widok na dymińskie jezioro.

Ośrodek Wypoczynkowy BOBO jest miejscem ustronnym i urokliwym przyrodniczo. Proponujemy Państwu usługę kompleksową, jednak Państwa życzenia potraktujemy indywidualnie. Jeśli obdarzą nas Państwo zaufaniem, zadbamy o każdy szczegół dotyczący organizacji uroczystości, styl, oraz wysoką jakość usługi.

Dobrze wyposażone oraz starannie wykończone pokoje pozwolą na relaksujący wypoczynek zapewniając wygodę i komfort. W każdym pokoju znajdują się duże i wygodne łóżka. Pokoje posiadają dobrze wyposażoną łazienkę, a część pokoi posiada wyjście na taras i widok na jezioro.

 
  
  • KARCZMA SWOJSKIE JADŁO 
  • DJ Grzesiek 
  • MAGNES.com 
  • Joker Band 
  • ZESPÓŁ MUZYCZNY ATEST 
  • zespół muzyczny FENIX 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm