Kreowanie Wizerunku

Kreowanie Wizerunku

Miejscowość: 67-106 Otyń
Adres: Konradowo 2e
Województwo: Lubuskie
Telefon: 724794196
E-mail: annaoplotna@wp.pl
Strona www: http://www.annaoplotna.pl
Opis:
Witam serdecznie!
Jestem charakteryzatorką, zawodowo zajmuję się wizażem, charakteryzacją, body painting'iem oraz stylizacją, prowadzę firmę zajmującą się kreowaniem wizerunku. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w reklamie, prowadzę kursy z wizażu oraz stylizacji na profesjonalnych kosmetykach i z wykorzystaniem innowacyjnych technik.
Oferuję Państwu makijaż ślubny z dojazdem do klientki, dostosowany do stylizacji Panny Młodej oraz typu urody, dobrze utrwalony, dzięki czemu pozostanie nienaruszony przez całą noc. Serdecznie zapraszam też mamy oraz świadkowe i polecam makijaż próbny. Za zwrot kosztów dojazdu lub przy makijażu dla większej grupy osób jestem w stanie dojechać do dalszych miast.
Przedłużam włosy włosami naturalnymi i dziewiczymi (ciętymi z głów dzieci) w okazyjnych cenach, metodą na zimno (micro-ringi i tulejki). Zaletą tego typu metod jest możliwość podciągania włosów z czasem, gdy już odrosną od głowy lub całkowite ich ściągnięcie i założenie od nowa.
Dodatkowo proponuję usługę przedłużania, zagęszczania rzęs metodą 1:1. Duża różnorodność profili, długości i grubości rzęs, pozwala na osiągnięcie efektu naturalnego lub bardzo spektakularnego, zgodnie z predyspozycjami klientki. Zabieg trwa ok. 3-4h, uzupełnianie rzęs należy przeprowadzić po 3-5 tyg. w zależności od indywidualnych predyspozycji. Pracuję na kosmetykach Looksus Lashes i Secret Lashes. Dojazd do klientki!

Przeciwskazania do zabiegu:
- choroby oczu i powiek
- alergiczne łzawienie i szczypanie oczu
- nerwowe skubanie rzęs
  
  • Fotografia Ślubna 
  • Upiększalnia 
  • Limited 
  • Najpiękniejsze zdjęcia śl 
  • Foto - Video Violima 
  • amartfoto 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm