Nowoczesne filmy ślubne IdMultimedia

Nowoczesne filmy ślubne IdMultimedia

Miejscowość: Warszawa
Adres: Szulborska 3/5
Województwo: Mazowieckie
Telefon: 506 999 333
E-mail: bok@idmultimedia.pl
Strona www: http://idmultimedia.pl
Opis: IdMultimedia to przede wszystkim nowoczesne, filmowe i fotograficzne reportaże ślubne. Jesteśmy grupą ludzi, którzy tylko dlatego wykonują to od lat, bo odnajdują w tym radość i pasję! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Parami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.

Wiemy, że dzień ślubu jest dla Was jedyny i niepowtarzalny, tak więc naszym celem jest uwiecznienie go w taki sposób, abyście za tydzień, miesiąc czy rok, wracali do zdjęć i filmu z taką samą przyjemnością, uśmiechem na twarzy lub łzą wzruszenia.

Mieścimy się w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, wykonujemy też zagraniczne sesje i reportaże. Jeśli macie niekonwencjonalny pomysł na sesję ślubną, lub planujecie ten niezwykły dzień za granicą – z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyli.

Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Zapraszamy!
  
  • SOLID BLUE 
  • Pałac Ożańsk 
  • Impresariat Muzyczny 
  • Zespół Muzyczny JABADU 
  • Zespół na wesele DUO 
  • DEXO Studio Foto Video 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm