TY&JA

TY&JA

Miejscowość: 23-414 Majdan Stary
Adres: lubelskie,podkarpackie,świętokrzyskie
Województwo: Lubelskie
Telefon: 691 858 196
E-mail: darekb747@wp.pl
Strona www: http://www.tyijagramy.pl
Opis: Wesele prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza z uroczystym wprowadzeniem Pary Młodej na salę, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami.

Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości. Już od początku imprezy staramy się odgadnąć, jakie są ich gusta muzyczne i podążając tym tropem gramy to, co się podoba, zapewniając dobrą zabawę.

Piosenki, które wykonujemy to utwory muzyczne, począwszy od lat 60 a kończąc na współczesnych hitach" z list przebojów. Znajdą tu Państwo mieszankę różnych stylów muzycznych, takich jak pop, disco, rock, biesiada weselna, piosenka cygańska, góralska, przeboje polskich, jak i zagranicznych wykonawców.

W trakcie wesela prowadzimy różnego rodzaju zabawy i konkursy taneczne, zarówno dla tych najmłodszych , jak i dla starszych, które są przyjemne w odbiorze i gwarantują dobrą zabawę.

Przerwy pomiędzy poszczególnymi "setami muzycznymi" oraz czas na ciepły posiłek wypełniamy cichą, delikatną, nie drażniącą uszu muzyką .

Na życzenie Państwa Młodych dojeżdżamy przed uroczystością ślubną do ich domów, gdzie gramy tradycyjnego marsza przy akompaniamencie akordeonu i saksofonu i sekcji rytmicznej.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne.
  
  • Zespół na wesele Fiorello 
  • Derkacz Audio System 
  • Zespół Weselny System 
  • COMFORE - Oryginalne Zaproszenia Ślubne 
  • Bartosz Jastal Foto Grupa 
  • Zespół muzyczny SotomiX 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm