KLAXON-Zespół muzyczny

KLAXON-Zespół muzyczny

Miejscowość: 32-104 Koniusza
Adres: Posądza
Województwo: Małopolskie
Telefon: 606 454 668
E-mail: klaxon@poczta.onet.pl
Strona www: http://zespolklaxon.cba.pl
Opis: Zespół muzyczny KLAXON powstał w 1991r.Od tego czasu zagraliśmy niezliczoną ilość różnego rodzaju imprez tanecznych.Skład zespołu kilkakrotnie się zmieniał.Obecnie gramy w trzyosobowym składzie:

Bogusław - instrumenty klawiszowe,akordeon,vokal
Tarek - gitary,vokal
Mieczysław - saxofon tenorowy,vokal

Każdy z członków zespołu ma za soba wieloletnie doświadczenie sceniczne,które procentuje na imprezach obsługiwanych przez nas. Gramy na: weselach, zabawach, studniówkach, balach sylwestrowych, bankietach a także na imprezach plenerowych gdzie trzeba dołożyć troszeczkę więcej wattów. Przez ten czas repertuar zespołu stale się poszerzał o kolejne nowości. Repertuar jest uzależniony od imprezy jaką gramy i od towarzystwa które w niej bierze udział. Każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Głównie specjalizujemy się w obsłudze wesel, które znamy"od podszewki". Pod kątem wesel mamy przygotowaną szeroką paletę zabaw i konkursów towarzyszących które rozbawią do łez waszych gości weselnych. Pozytywny odbiór naszej działalności zapewnia też wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.

Zawsze gramy do ostatniego gościa w myśl zasady, że pierwsi przychodzimy, a ostatni wychodzimy.

Posiadamy własny transport, ale najczęściej gramy na terenie województwa małopolskiego i ościennych. Dla osób zainteresowanych naszą ofertą mamy płytę demo. Zapraszamy do korzystania z usług zespołu KLAXON.

  

Adsense test

  • ZESPÓŁ MUZYCZNY KRAKÓW 
  • DJ Jarecki Wodzirej Wesel 
  • DJ NIEZAWODNY 
  • Adanti Studio Video 
  • Aristos Live Band 
  • Dj Marquez 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm