Cool Band

Cool Band

Miejscowość: Krosno
Województwo: Podkarpackie
Telefon: 502 368 926
E-mail: kontakt@cool-band.pl
Strona www: http://www.cool-band.pl
Opis: Zespół COOL BAND to młody, ale dynamiczny i profesjonalny zespół muzyczny.

Jeżeli interesuje Państwa muzyka wykonywana w 100% na żywo, wysoka jakość usługi, dźwięku i efektu wizualnego, a także miła i sympatyczna ekipa, nasz zespół jest dla WAS!

Oprócz wesel, nasza usługa dotyczy także: dancing’ów, imprez firmowych, koncertów, festynów, imprez tanecznych, studniówek, event'ów, balów sylwestrowych, karnawałowych i innych imprez okolicznościowych.

Mamy do zaprezentowania szeroki repertuar utworów składający się z przebojów lat 60-tych, 70-tych, niezapomnianych lat 80-tych, przebojowych lat 90-tych, oraz hitów z XXI w. i najnowszych utworów z list przebojów. Wykonujemy również utwory z szeroko rozumianej polskiej muzyki ludowej i rozrywkowej, jak również standardowe gatunki muzyczne (walc, tango, samba, polka, itp.). W naszym repertuarze nie brakuje także znanych i lubianych zagranicznych przebojów (gramy piosenki wykonywane w językach: angielskim, portugalskim, francuskim, rosyjskim i włoskim). Ponadto, cały czas aktualizujemy i poszerzamy nasz repertuar.

W całości prowadzimy każdą imprezę (konferansjerka, zabawy). Istnieje również możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim.

Jest też wśród nas profesjonalny DJ. Na specjalne życzenie istnieje możliwość urozmaicenia obsługi imprezy okolicznościowej o tę usługę.

Zespół odbywa próby w okolicach Rymanowa, jednak oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa podkarpackiego i nie tylko!

Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa opinie i sugestie, gdyż tylko wspólnie dopracowany projekt daje gwarancję obopólnej satysfakcji.

Skład zespołu:
Asia - śpiew, syntezator dęty
Łukasz - gitara elektryczna, śpiew, konferansjerka
Łukasz - gitara basowa, śpiew, konferansjerka
Piotr - klawisze, akordeon
Sławek – perkusja, akordeon

Serdecznie zapraszamy!
Zespół COOL BAND
  
  • AMIGO ZESPÓŁ MUZYCZNY 
  • ATEST - zespół muzyczny 
  • Zespół Muzyczny MASTERS 
  • Zespół Muzyczny Lawa 
  • Zespół muzyczny HELLO 
  • Zespół SHOW 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm