-KA-JA-BAND-

-KA-JA-BAND-

Miejscowość: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie
Telefon: 608636460
E-mail: kajaband@wp.pl
Strona www: http://www.kajaband.pl
Opis: -KA-JA-BAND- Zespół Muzyczny Szczecin - to duet muzyczny grający dynamiczną, zachęcającą do tańca muzykę, wykraczającą repertuarem, brzmieniem i jakością poza dotychczas znane ramy!
Wesele, poprawiny, bankiet, festyn, studniówka, choinka, party, potańcówka, plener i wszelkie inne imprezy muzyczne udają się najlepiej z udziałem -KA-JA-BAND-.
W bogatym programie zespołu znajdują się aktualne, nowoczesne utwory, oraz znane i lubiane przeboje z wcześniejszych lat, zarówno polskie, jak i zagraniczne, a nawet piosenki własnej kompozycji.
Muzycy chętnie przygotują ulubione melodie na specjalne zamówienie.
Instrumenty takie, jak saksofon altowy i sopranowy, flet poprzeczny, instrumenty klawiszowe i perkusyjne, przyjemne głosy wokalne, wykształcenie muzyczne oraz wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie parkietu tanecznego zapewniają odpowiedni poziom muzyki.
Atutem zespołu jest swobodne i zarazem kulturalne prowadzenie imprez w ciągłym kontakcie z gośćmi - oczepiny, konkursy, zabawy, atrakcje - w razie potrzeby również w płynnym jęz. niemieckim lub angielskim.
Dowolne godziny pracy.
Ceny do uzgodnienia.
Własny transport na terenie Polski i za granicą.

Proponujemy wizytę na stronie www.kajaband.pl oraz spotkanie z zespołem, podczas którego będzie można m. in. obejrzeć prezentację video i otrzymać materiały demonstracyjne, jak również pozostałe szczegółowe informacje na temat -KA-JA-BAND-.

Zapraszamy!
  
  • One Man Band - Catwalk 
  • Zespół muzyczny Astrax 
  • CZŁOWIEK ORKIESTRA - MUSIC TOP 
  • Andy Scamps Orchestra 
  • AtomBand 
  • Pałac Ożańsk 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm