wesela-sluby.rzeszow.pl - Czym do slubu

"CZYM DO ŚLUBU"


Czym wybrać się do ślubu, aby był to wyjątkowy i niezapomniany dzień ?! Pomysłów jest wiele, są wśród nich całkiem przyziemne i te niezwyczajne. Wszystko zależy od Pary młodej i ich oczekiwań. Jak wiemy o gustach się nie dyskutuje i są narzeczeni, dla których marzeniem jest podróż do kościoła bryczką lub powozem, a są również pary, które zdecydują się na klasyczne zabytkowe auta.

Jednak wybór pojazdu, jak i wiele innych elementów przyjęcia powinny ze sobą współgrać.

To znaczy jeśli zdecydujemy się na nowoczesne przyjęcie, z pewnością w dobrym guście byłoby wynajęcie najnowszych modeli aut sportowych lub luksusowej limuzyny. Jeśli nowożeńcom bardziej odpowiada romantyczny charakter wesela alternatywą może być starodawne auto w stylu retro a dla gości autobus z tamtej epoki.


Istnieje wiele osób zajmujących się zawodowo wypożyczaniem takich aut. Zaletą niewątpliwie jest to, że nie musimy się dodatkowo martwić o dekorację i kierowcę, zazwyczaj są to koszty wliczone w cenę. Ważne aby przy wyborze zwrócić uwagę na odległość, jaką auto musi do nas pokonać tego dnia. Często bowiem taki wynajem naliczany jest od pokonanych kilometrów bądź też od ilości godzin, na jakie się zdecydujemy. Należy się również zastanowić czy auto będzie nam potrzebne tylko do podwiezienia do kościoła i sali weselnej, czy też wykorzystamy je do sesji zdjęciowej, co wiadomo wiąże się z wydłużeniem czasu wypożyczenia.

Jeśli jednak młoda para zdecyduje, że wynajem auta jest zbyt dużym obciążeniem budżetu, zawsze można poszukać tańszych rozwiązań. Jak na przykład prywatne osoby oferujące wynajem swojego auta wraz z przystrojeniem za dość rozsądne ceny lub też ktoś w rodzinie lub wśród gości zgodzi się nas podwieźć tego dnia.


Dla osób bardziej wymagających są również inne alternatywy, które niekoniecznie wiążą się z dużymi
kosztami. Co raz modniejszą staja się ostatnio pojazdy, które nie pierwszy rzut oka w ogóle nie
kojarzą się z weselem ale dotyczą zainteresowań narzeczonych. Na przykład miłośnicy jednośladów
nie wyobrażaliby sobie innego wyboru w tym wyjątkowym dniu jak motor, często również wielu
zaprzyjaźnionych gości również tworzy kondukt weselny na swoich motorach.

 

 

Zobacz również:

 
  • Fotopromedia 
  • DEXO Studio Foto Video 
  • DJ na wesele DJ Marqus 
  • ABACAR - Auta do Ślubu 
  • Zespół muzyczny Haliśka B 
  • akoya 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm