wesela-sluby.rzeszow.pl - Uroda ślubna w pigułce

"URODA ŚLUBNA W PIGUŁCE"Każda Panna Młoda marzy o idealnym ślubie a niezbędnym elementem tego jest perfekcyjny wygląd w tym wyjątkowym dniu. Dlatego warto się wcześniej zastanowić nad wszystkimi elementami naszego weselnego Image. Często spotykamy się z dylematami w wyborze sukni, butów, makijażu czy fryzurze.

 

Przeglądamy wiele czasopism i poradników
i podobają nam się różne rozwiązania, ważne jednak aby wszystkie te elementy stanowiły dopasowaną całość.
Podstawowym czynnikiem, do którego dobieramy pozostałe dodatki jest suknia ślubna. To do jej charakteru dopasowujemy bukiet, buty a także makijaż i uczesanie.


Decydując się na makijaż ślubny, kosmetyczka powinna doradzić jaki byłby odpowiedni do naszej urody oraz do sukni, jej odcieniu i ilości ozdób. Ponadto specjalistka powinna podkreślić nasze atuty a ukryć mankamenty urody w tym celu można się umówić na próbny makijaż przed ślubem i sprawdzić czy nam odpowiada a także czy jest trwały. Poza walorami estetycznymi makijaż powinien utrzymać się przez wiele godzin, czasem w ekstremalnych warunkach dlatego warto zainwestować w kosmetyki dobrej marki.


Kolejnym dylematem w ślubnych wyborach jest fryzura. W zależności od długości naszych włosów mamy wiele możliwości na uczesanie. Kolejnym czynnikiem są też ewentualne dodatki, takie jak welon, toczek, kapelusz, żywe kwiaty czy ozdobne grzebienie. Jeśli mamy wątpliwości co do wyboru fryzury konsultacja z fryzjerką powinna nam rozjaśnić sytuację. Warto zabrać ze sobą nasze ozdoby i zrobić próbne uczesanie.

 

W dniu wesela to właśnie usługi kosmetyczki i fryzjerki zadecydują o naszym wyglądzie, dlatego postarajmy się zamówić obie usługi do domu, a jeśli to nie możliwe to wybrać salon w którym załatwimy obie sprawy jednocześnie.

 

 

Zobacz również:

 
  • ART Studio video-foto 
  • Zespół Muzyczny TerazLive 
  • Figero - dekoracje ślubne 
  • Fotografia i Filmowanie 
  • ISO Studio Iwona Soliło 
  • Fiocco zaproszenia i dodatki ślubne 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm