wesela-sluby.rzeszow.pl - Wideo ślubne

"WIDEO ŚLUBNE"


Film z wesela i ślubu to chyba najbardziej wyczekiwany przez gości ale i przez samych nowożeńców moment, po tym jak już światła po przyjęciu dawno pogasły. Nie da się ukryć, że każdy niecierpliwie oczekuje rezultatu nagrań wideo. Najważniejsze aby tak wybrać kamerzystę, aby jego praca była odzwierciedleniem tego wyjątkowego dnia a dla nas stanowiła pamiątkę, po którą z przyjemnością będziemy sięgać.

Rynek jest wręcz przesiąknięty różnego rodzaju specjalistami od nagrań audio-wizualnych. Bo właściwie
takie mamy czasy, że sprzęt nagrywający jest szeroko dostępny i każdy może pobawić się w kamerzystę.
Dlatego też, podczas poszukiwań szczególnie należy zwrócić uwagę na dotychczasowe osiągnięcia
kandydata na naszego operatora. Profesjonalista na pewno będzie miał swoja stronę internetową
z najlepszymi fragmentami montażu. Po jej zawartości już można stwierdzić, czy jego produkcje
zasługują na uwagę.

Często bywa tak, że kierujemy się opinią innych ludzi przy wyborze kamerzysty lub fotografa. Może się to okazać trochę złudna metoda, gdyż to co podobało się naszym znajomym 5 lat temu, nam nie koniecznie musi przypaść do gustu a przez te kilka lat postęp w nagraniach może mieć istotne znaczenie. Poza tym spory odsetek kamerzystów, nie inwestuje w nowy sprzęt, zaś ich nagrania zawsze są takie same, co niestety odbiega od dzisiejszych standardów. W tym przypadku cena takiej usługi nie jest za wysoka w porównaniu z innymi, ale należałby się zastanowić czy warto wydać troszkę mniej a później męczyć się oglądając takie nagranie, podobne do setek innych wesel. Często narzeczeni rezygnują z kamery na weselu, gdyż widząc wcześniejsze nagrania znajomych, dochodzą do wniosku, że lepiej zainwestować w fotografa, niż w kamerzystę, który przygotuje tandetne wideo łudząco przypominające czasy studniówki.
Na szczęście są na rynku ludzie, którzy przygotowują profesjonalny materiał wideo z wesela. Nie chodzi tylko o sprzęt, ale niewątpliwie ma on ogromne znaczenie w późniejszym odbiorze takiego wideo a pamiętajmy, że ma to być pamiątka, którą z pewnością będą oglądać nasze dzieci, więc jakość musi być adekwatna do obecnych wymogów. Dobrego kamerzystę cechuje także jego zaangażowanie i sposób realizacji.

Co raz część spotyka się ofertę na nagrania z kilku kamer, warto się nad tym zastanowić, gdyż taki materiał jest bardziej dynamiczny i atrakcyjny. Poza tym stosunkowo nowym elementem są nagrania młodej pary w postaci teledysku lub krótkiego filmu odzwierciedlającego okres narzeczeństwa. Takie nagarnia w ciekawej scenerii są ciekawym dopełnieniem całego filmu weselnego a już na pewno zaskoczeniem dla wielu gości, oczekujących standardowego wideo z wesela. Niestety wybór tak rozbudowanej opcji wymaga poświęcenia więcej czasu i pieniążków, wyjazdu w plener i zapewne dłuższego czasu oczekiwania na zrealizowanie całości ale z przyjemnością wraca się później do dobrze zrobionego filmu.

 

 

Zobacz również:

 
  • Zespół muzyczny HELLO 
  • Fotografia i Filmowanie 
  • STUDIO NAGRAŃ FILMOW 
  • Zespół muzyczny JOKER 
  • Usługi Dekoracyjne Amelia 
  • Eventime 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm