wesela-sluby.rzeszow.pl - Wybór sukni ślubnej

"WYBÓR SUKNI ŚLUBNEJ"


 

Podstawowym kryterium przy wyborze kreacji jest zasada mówiąca o tym, że suknia ma nas ubrać a nie przebrać. Aby Panna Młoda świetnie prezentowała się w sukni ślubnej powinna wybrać taki fason kreacji, który najlepiej uwypukli jej zalety, ukryje natomiast drobne mankamenty figury. Moment w którym zaczynamy przymierzać upatrzone kreacje może się okazać przykrą konfrontacją marzeń z rzeczywistością, gdyż nie wszystkie suknie pięknie leżące na modelkach będą równie dobrze wyglądać na nas. Dlatego właśnie ważne jest aby suknia ślubna była odpowiednio dobrana do figury Panny Młodej.

 

Dlatego właśnie ważne jest aby suknia ślubna była odpowiednio dobrana do figury Panny Młodej.
W profesjonalnych salonach ślubnych specjaliści na pewno doradzą idealny krój, jeśli jednak zamierzacie uszyć lub zakupić suknie poza salonem należałoby wcześniej zapoznać się z podstawowymi zasadami, które ułatwią Wam wybór a przy tym będziecie wyglądać zjawiskowo. Istnieje kilka typów sukien ślubnych, które ze względu na swój krój dobrze prezentują się na określonej sylwetce, oto niektóre z nich:

 

 

 

Suknia Syrena
Mocno dopasowana od biustu po uda i rozszerzająca się tuż za kolanami, czasem z tyłu m niewielki tren. Podkreśla biodra i uda. Ładnie prezentuje się na sylwetce z wyraźną talią, ładnym biustem i wypukłymi pośladkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknia księżniczki
Dopasowana do talii i biustu, zwykłe bez ramiączek. W pasie rozchodzi się ku dołowi w postaci szerokiej spódnicy. Model ten wskazany jest dla pań których sylwetka przypomina gruszkę – wąskie ramiona, szerokie biodra i masywne uda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknia Empire
Jest to suknia z podwyższonym stanem, czyli odcięta pod biustem zwykle ozdobną tasiemką, od tego miejsca swobodnie spływa ku dołowi. Często zawiera również rękawki lub ramiączka opadające na ramiona. Idealnie wyglądają w niej Panie o szczupłej sylwetce. Zalecana także dla Pań z dużym biustem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknia w kształcie „A”
Zasadniczo są to suknie jednoczęściowe, górna część dopasowana do biustu, od wysokości bioder lekko się rozszerza. Jest to uniwersalny model, pasujący do wielu sylwetek, chętnie wybierany przez Panie o okrąglejszych kształtach.

 

 

Zobacz również:

 
  • Wojtek Bauza & Aristos 
  • PHOTO- ROOM więcej niż fotobudka 
  • Krzysztof Gardulski Foto 
  • RETRO AUTA DO ŚLUBU! 
  • DEXO Studio Foto Video 
  • videomedia.com.pl 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm