wesela-sluby.rzeszow.pl - Zaproszenia na ślub

"ZAPROSZENIA NA ŚLUB"


Zaproszenia ślubne to pierwsza okazja do oficjalnego poinformowania swoich gości o nadchodzącym wydarzeniu. Może nie wzbudzają takiego zainteresowania jak wybór sukni czy sali weselnej, stanowią jednak istotny element całej uroczystości, dając naszym gościom przedsmak tego co ich czeka w dniu zaślubin. Dlatego warto zrobić dobre wrażenie już na początku poprzez dobór odpowiednich zaproszeń.


Bez względu na to czy zaproszenia będziemy kupować gotowe, zamawiać czy może robić samodzielnie powinny być schludne i eleganckie oraz nawiązywać do ogólnego charakteru przyjęcia. Dobrze byłoby utrzymać je w kolorystyce sali weselnej oraz pozostałych dekoracji.


Jeśli chodzi o zawartość zaproszeń to powinny zawierać pewne stałe informacje jak: imiona i nazwiska narzeczonych, dokładny adres miejsca zaślubin oraz przyjęcia weselnego a także adresatów naszych zaproszeń. Należałoby sprawdzić wcześniej pisownie i odmianę nazwisk zapraszanych a także upewnić się czy nie nastąpiły jakieś zmiany w danych personalnych. Najbliżsi mogliby poczuć się urażeni wszelkimi pomyłkami. Jeśli zapraszamy pary małżeńskie z dziećmi, należy je również dopisać do zaproszenia.


Standardowym wymaganiem stała się również prośba o potwierdzenie przybycia wraz z danymi
kontaktowymi narzeczonych. Jeśli nie jest zawarta w projekcie zaproszenia często umieszcza się
ją na dodatkowych załącznikach do zaproszeń. Coraz popularniejsze staje się również zrzekniecie
się przez Młodą Parę prezentów w postaci kwiatów na jakiś cel charytatywny lub wybrany dla siebie.
W związku z tym na zaproszeniach umieszcza się takową wzmiankę.


Gotowe zaproszenia powinny być wręczane osobiście przez narzeczonych z odpowiednim
wyprzedzeniem, najczęściej do 3 miesięcy przed ślubem. Bywają jednak sytuację w których osobiste
doręczenie jest niemożliwe, wtedy zaproszenia można wysłać pocztą. Pamiętajmy także o wcześniejszym poinformowaniu naszych gości o weselu – ułatwimy w ten sposób zaplanowanie podróży oraz ewentualne urlopy naszych weselników.

 

 

Zobacz również:

 
  • FOTO-VIDEO-HD 
  • Figero - dekoracje ślubne 
  • Restauracja ADM 
  • DJ NA WESELE 
  • Zespół Muzyczny 
  • MilenaStudio 
PARTNERZY:
Katalog stron

Katalog firm

Spis firm